Меню
КП «Міжнародний аеропорт Одеса»

Списання основних засобів

      На виконання Порядку списання об’єктів комунальної власності, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 16.04.2013 №3333-VI та Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314, Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Одеса» повідомляє про намір списання основних засобів, які знаходяться на балансі підприємства, а саме:

     1) Автомобіль КРАЗ-255 Б-1, 52-67 ОДМ тягач, рік введення в експлуатацію 1986, залишкова вартість 100,00 гривень, згідно Акту технічного стану майна КП «Міжнародний аеропорт Одеса», що пропонується до списання, непридатний до подальшої експлуатації (велика частина деталей має граничний знос та підлягає заміні, необхідність проведення капітального ремонту, ремонт економічно недоцільний, фізично та морально застаріле).

     2) Автомобіль аеродромний АА-60 гар.289/МАЗ (Т168410185), рік введення в експлуатацію 2013, залишкова вартість 100,00 гривень, згідно Акту технічного стану майна КП «Міжнародний аеропорт Одеса», що пропонується до списання, непридатний до подальшої експлуатації (велика частина деталей має граничний знос та підлягає заміні, необхідність проведення капітального ремонту, автомобіль знято з виробництва, відсутні запасні частини і агрегати, ремонт неможливий, фізично та морально застаріле).

     3) Ворота вант. прохідна (ком-т автом. с фурн., електропривод промисл. ключ-кнопка, пульт ДУ), рік введення в експлуатацію 2012, залишкова вартість 12914,91 гривень, згідно Акту технічного стану майна КП «Міжнародний аеропорт Одеса», що пропонується до списання, непридатні до подальшої експлуатації (неробочий стан, вихід з ладу електроприводу, полотно воріт має деформацію, нижня направляюча деформована та має надмірний знос робочої частини, ремонт економічно недоцільний).

     4) Система посадки СП-80 н.90149, рік введення в експлуатацію 1990, залишкова вартість 0,00 гривень, згідно Акту технічного стану майна КП «Міжнародний аеропорт Одеса», що пропонується до списання, у зв’язку з реконструкцією, будівництвом аеродромного комплексу та побудовою  нової злітно-посадкової смуги у рамках реалізації соціально-інфраструктурного проекту «Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса» система посадки СП-80   н.90149 згідно Сертифікаційних Специфікацій (CS) затверджених наказом Державної авіаційної служби України від 16 липня 2019 р. № 894 п. CS ADR-DCN.B.160 та п.  CS ADR-DCN.B.165  опинилась в бічній смузі безпеки та критичній зоні радіонавігаційного обладнання нової злітно-посадкової смуги, що не відповідає безпеці польотів.  Подальша експлуатація неможлива.

     5) Система посадки СП-80 м н.10767, рік введення в експлуатацію 1991, залишкова вартість 0,00 гривень, згідно Акту технічного стану майна КП «Міжнародний аеропорт Одеса», що пропонується до списання, у зв’язку з реконструкцією, будівництвом аеродромного комплексу та побудовою  нової злітно-посадкової смуги у рамках реалізації соціально-інфраструктурного проекту «Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса» система посадки СП-80   н.10767 згідно Сертифікаційних Специфікацій (CS) затверджених наказом Державної авіаційної служби України від 16 липня 2019 р. № 894 п. CS ADR-DCN.B.160 та п.  CS ADR-DCN.B.165  опинилась в бічній смузі безпеки та критичній зоні радіонавігаційного обладнання нової злітно-посадкової смуги, що не відповідає безпеці польотів.  Подальша експлуатація неможлива.

     6) Низькотемпературна холод.уст-ка стац./-18С/, рік введення в експлуатацію 2011, залишкова вартість 0,00 гривень, згідно Акту технічного стану майна  КП «Міжнародний аеропорт Одеса», що пропонується до списання, непридатна до подальшої експлуатації (неробочий стан, механічне пошкодження корпусу компресору, порушена ізоляція обмотки двигуна, ремонт економічно недоцільний).

     7) Комп'ютер ПТК-IBM PC/XT н.00102141, рік введення в експлуатацію 1991, залишкова вартість 0,00 гривень, згідно Акту технічного стану майна  КП «Міжнародний аеропорт Одеса», що пропонується до списання, непридатний до подальшої експлуатації (неробочий стан, морально застарів, ремонт економічно недоцільний).

    У випадку, якщо інші суб’єкти господарювання, що належать до сфери управління Одеської міської ради, виявлять бажання безоплатно отримати таке майно, просимо свої пропозиції направляти контактній особі – начальнику відділу юридичного забезпечення та договірної роботи КП «Міжнародний аеропорт Одеса» Шевчику Вадиму Анатолійовичу, контактний номер телефону 050-390-44-07, e-mail: shevchik.kp.mao@gmail.com.